Licznik odwiedzin

Odwiedzających: 2026293

Jphp Module

Odbyło się walne zebranie Drukuj Poleć znajomemu
Odbyło się walne zebranie31 stycznia odbyło się w naszej remizie sprawozdawcze Walne Zebranie Członków OSP w Zbąszyniu. Zaprosiliśmy także kilku przyjaznych nam gości w osobach pana Burmistrza Zbąszynia Leszka Leśnego, Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Tomyślu Tomasza Antuszewskiego, którego reprezentował jego zastępca kpt. Dariusz Kapustka, Druha Leszka Mądrego, byłego Komendanta Powiatowego PSP, i jednocześnie członka naszej jednostki. 

 

Zebranie rozpoczęła Druhna Prezes Maria Kostera – Kaniecka i przekazano prowadzenie zebrania Dh Zbigniewowi Szczepaniakowi. Sprawozdanie z działalność OSP przedstawił Dh Naczelnik Zdzisław Prętki, a sprawozdanie z działalności finansowej Dh Skarbnik Mieczysław Janik. Po przedstawieniu sprawozdania komisji rewizyjnej udzielono absolutorium Zarządowi.
W związku z organizacją nadzwyczajnego zjazdu wybrano także delegatów w osobach Dh. Marii Kostery – Kanieckiej i Dh. Pawła Szczepaniaka oraz przedstawicieli do Zarządu Miejsko Gminnego ZOSP RP Dh. Leszka Mądrego i Dh. Zdzisława Prętkiego.
Na zebraniu poruszano kwestie związane z zakupem nowego wozu, który nastąpił w 2009 roku, organizacją szkoleń i ćwiczeń i in.
Zauważono, że nasza jednostka jest bardzo sprawna organizacyjnie i mobilna.

 

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Strażak
ZOSPRP
KPPSP w Nowym Tomyślu
Przegląd Pożarniczy
PCK