Licznik odwiedzin

Odwiedzających: 2026331

Jphp Module

Uczestniczyliśmy w akcjach
Powalone drzewo w Nowej Wsi Drukuj Poleć znajomemu
Powalone drzewo w Nowej Wsi 24 maja o godz. 17.07 wezwani zostaliśmy do usunięcia złamanego drzewa w Nowej Wsi. Po przybyciu na miejsce zdarzenia okazało się, że potrzebny będzie podnośnik shp z Komendy  Nowy Nomyśl. Działania trwały ponad dwie godziny, zwisający konar akacji stanowił duże zagrożenie dla działających w podnośniku strażaków.
Czytaj całość
 
Pożar samochodu w Zbąszyniu Drukuj Poleć znajomemu
Pożar samochodu w Zbąszyniu21 maja o godz. 2.55 zostaliśmy wezwani do pożaru samochodu w Zbąszyniu przy ul. Granicznej. Całkowitemu spaleniu uległ samochód marki renault espace. Udało się uratować drugi stojący obok samochód marki fiat uno.
Czytaj całość
 
Kolizja drogowa na drodze wojewódzkiej 302 w pobliżu Wierzchaczewa Drukuj Poleć znajomemu
Kolizja drogowa na drodze wojewódzkiej 302 w pobliżu Wierzchaczewa6 maja ok. godz. 14.50 wyjechaliśmy do kolizji drogowej w pobliżu Wierzchaczewa. Kierująca samochodem osobowym, nie zachowała odpowiedniej odległości za jadącym ciągnikiem z przyczepą i podczas hamowania wpadła w poślizg i uderzyła w tył przyczepy. Na szczęście nikomu nic się nie stało, jedynie poważnemu uszkodzeniu uległ samochód osobowy. Naszym zadaniem było zabezpieczenie miejsca kolizji, pokierowanie ruchem oraz neutralizacja wycieku płynów i oleju z samochodu.
Czytaj całość
 
Kolizja drogowa na ul. 17 stycznia Drukuj Poleć znajomemu
Kolizja drogowa na ul. 17 stycznia29 kwietnia ok. godz. 22.15 zaalarmowani zostaliśmy do kolizji na ul. 17 stycznia w Zbąszyniu. Kierowca samochodem Renault Grand Scenie włączając się do ruchu wymusił pierwszeństwo i doprowadził do zderzenia z samochodem Suzuki Swift. Kierujący samochodem suzuki wraz z pasażerem zostali odwiezieni do szpitala. Strażacy naszej OSP usunęli i zneutralizowali wyciek oleju i płynów.
Czytaj całość
 
Pożar samochodu Drukuj Poleć znajomemu
Pożar samochodu23 kwietnia ok. godz. 23.30 wezwani zostaliśmy do pożaru samochodu osobowego peugeot 406. Na trasie między Nową Wsią a Nądnią nagle z komory silnika zaczął wydobywać się dym. Kierowca zatrzymał pojazd i wezwał pomoc. Ogień strawił znaczną część samochodu. Na szczęście kierowca nie doznał obrażeń. Akcja trwała około godziny.
Czytaj całość
 
Pożar na poddaszu budynku mieszkalnego Drukuj Poleć znajomemu
Pożar na poddaszu budynku mieszkalnegoW niedzielę 18 kwietnia wezwani byliśmy do pożaru budynku mieszkalnego przy Placu Wolności w Zbąszyniu usytuowanego w zwartej zabudowie. Pożar wybuchł na poddaszu. Na szczęście nie rozprzestrzenił się na pozostałe budynki. Z naszej jednostki uczestniczyły 2 wozy gaśnicze. Główną przeszkodą w akcji ratunkowej było trudne dojście do źródła ognia. Konieczne było wycięcie wejścia w dachu. Akcja trwała ok. 2 godzin.
Czytaj całość
 
Wyciągaliśmy zakopaną ciężarówkę Drukuj Poleć znajomemu
Wyciągaliśmy zakopaną ciężarówkę11 kwietnia zostaliśmy wezwani do udzielenia pomocy kierowcy samochodu ciężarowego z naczepą, który ugrzązł na placu w Zbąszyniu. Ciężki traktor nie zdołał wyciągnąć samochodu, w związku z tym strażacy podjęli próbę podniesienia ciężarówki na poduszkach pneumatycznych. Zabieg ten okazał się nieskuteczny, gdyż wyginały się elementy podwozia tira.
Czytaj całość
 
Samochód uderzył w drzewo Drukuj Poleć znajomemu
Samochód uderzył w drzewo3 kwietnia 2010 r. (wielka sobota) ok. godz. 23.00 jechaliśmy do zdarzenia w Nowej Wsi Zbąskiej. Kierowca jadący samochodem Opel Kadett zjechał na pobocze uderzył w drzewo. Przy użyciu narzędzi hydraulicznych i poduszek powietrznych uwalnialiśmy uwięzionego w samochodzie kierowcę, którego następnie zabrało pogotowie ratunkowe do szpitala.
Czytaj całość
 
Pożar łąki Drukuj Poleć znajomemu

Pożar łąki19 marca odebraliśmy wezwanie do gaszenia pożaru suchej trawy na łące w pobliżu dworca kolejowego Zbąszyń Przedmieście. Do podpalenie doszło prawdopodobnie przez wyrzucenie niedopałka papierosa z pociągu. Ogień udało się opanować sprawnie dzięki znacznej pomocy okolicznych mieszkańców.

 

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 11 12 13 14 15 16 17 18 19 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 181 - 189 z 189
Strażak
ZOSPRP
KPPSP w Nowym Tomyślu
Przegląd Pożarniczy
PCK