Licznik odwiedzin

Odwiedzaj±cych: 1703993

Jphp Module

Poranny pożar wiaty turystycznej w Zb±szyniu
ImageW czwartek 11 lutego 2016 r. około godziny 05.15 nad ranem zb±szyńscy strażacy wyjechali do gaszenia wiaty turystycznej , stoj±cej nad Obr± w pobliżu kładki KoĽlarzy  w Zb±szyniu. Drewniana wiata z trzcinowym poszyciem dachu została ewidentnie podpalona przez nieznanych na razie sprawców. Analiza miejskiego monitoringu, znajduj±cego się w pobliżu może pomóc w identyfikacji piromanów. W akcji ga¶niczej, trwaj±cej ponad 2 godziny, brały udział 2 zastępy OSP Zb±szyń. Strażacy musieli rozebrać cały dach, aby zapobiec ponownemu pojawieniu się i rozprzestrzenieniu ognia.
Czytaj cało¶ć
 
Ćwiczenia na zbiorniku pożarowym w Zb±szyniu
Image27 stycznia druhowie z OSP Zb±szyń doskonalili swoje umiejętno¶ci ratowania osób i zwierz±t z wykorzystaniem sprzętu do ratownictwa wodnego i lodowego. Ćwiczenia odbywały się na zbiorniku pożarowym w firmie SUR w Zb±szyniu. Podczas ćwiczeń strażacy zostali zaalarmowani do pożaru komina w Zb±szyniu.
Czytaj cało¶ć
 
Kolejny pożar w kominie
ImagePlag± tegorocznego sezonu grzewczego s± pożary w kominach. Do kolejnego doszło 27.01.2016 około godziny 17:50 w Zb±szyniu na ulicy Piotrowskiego. Ogień zauważył s±siad, który powiadomił straż pożarn±. Na miejsce przyjechały 2 zastępy OSP Zb±szyń, które akurat uczestniczyły w ćwiczeniach na basenie pożarowym na terenie firmy SUR w Zb±szyniu oraz 2 z JRG z Nowego Tomy¶la w tym podno¶nik hydrauliczny. Strażacy z podno¶nika wyczy¶cili komin i wybrali pal±ce się sadze. Nikomu na szczę¶cie nic się nie stało.
Czytaj cało¶ć
 
APEL

Szanowni Państwo,

            Je¶li zechcieliby¶cie wspomóc         

Ochotnicz± Straż Pożarn± w Zb±szyniu

odpisem 1% swego podatku,
podajemy dane:

 

Zwi±zek Ochotniczych Straży Pożarnych RP

Nr KRS 0000116212

informacje uzupełniaj±ce:

OSP w Zb±szyniu, ul. Targowisko 3

64-360 Zb±szyń, pow. Nowy Tomy¶l

woj. wielkopolskie

Z góry serdecznie dziękujemy !

R A T U J E M Y  Ż Y C I E  I  M I E N I E

 
Psu na ratunek
Image20 stycznia około godziny 12:37 zb±szyńska straż zaalarmowana została do działań ratowniczych, polegaj±cych na wyci±gnięciu psa, który wpadł w przerębel w okolicach Strzyżewa. Strażacy przy użyciu sprzętu do działań ratowniczych na lodzie tj. sani lodowych i odpowiednich kombinezonów ruszyli psu na ratunek. Niestety pies nie wytrzymał mrozu, opadł z sił i się utopił, zanim strażacy zd±żyli do niego dotrzeć. W akcji uczestniczył również jeden zastęp JRG z Nowego Tomy¶la.
Czytaj cało¶ć
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 46 - 50 z 288
Strażak
ZOSPRP
KPPSP w Nowym Tomy¶lu
Przegl±d Pożarniczy
PCK