Licznik odwiedzin

Odwiedzających: 1734381

Jphp Module

ZAPROSZENIE
Image
 
Przerwany wąż z gazem w Przyprostyni
ImageW czwartek 28 kwietnia 2016 roku około godziny 13:20, podczas prac przy budowie przyłącza kanalizacyjnego do jednego z budynków w Przyprostyni na ulicy Prandoty uszkodzono przyłącze gazowe, przerywając wąż, co doprowadziło do gwałtownego ulatniania się gazu. Na miejsce zdarzenia zadysponowano po jednym zastępie OSP Zbąszyń i  OSP Przyprostynia oraz JRG z Nowego Tomyśla, a także policję i pogotowie gazowe. Strażacy zabezpieczyli miejsce, montując kurtynę wodną i zaginając wąż. Na szczęście nie doszło do nieszczęścia.
Czytaj całość
 
Samozapłon obornika
ImageW niedzielę 24 kwietnia około godziny 18.40 zbąszyńska jednostka OSP otrzymała wezwanie do pożaru kurzego obornika, znajdującego się na polu między Zbąszyniem a Strzyżewem. Prawdopodobną przyczyną pożaru był samozapłon. W akcji gaśniczej brał udział jeden zastęp z OSP Zbąszyń.
Czytaj całość
 
Pożar warsztatu na ul. Poznańskiej w Zbąszyniu
ImagePiątkowy poranek 22 kwietnia okazał się bardzo pechowy dla jednego z mieszkańców ul. Poznańskiej w Zbąszyniu. Około godziny 7.30 w jego warsztacie wybuchł pożar. Prawdopodobną przyczyną pojawienia się ognia było zwarcie w jednym z urządzeń znajdującym się w warsztacie. Na szczęście właścicielowi udało się wyjechać samochodem z przyległego garażu. Niestety straty spalonego sprzętu i budowli sięgają kilku tysięcy złotych. W akcji gaśniczej brały udział zastępy z OSP Zbąszyń, Przyprostynia oraz JRG z Nowego Tomyśla.
Czytaj całość
 
Kolejny pożar sadzy w kominie
ImageW czwartek około godziny 22:30 zbąszyńska jednostka OSP otrzymała wezwanie do pożaru sadzy w kominie w jednej z kamienic na ul. 17 stycznia w Zbąszyniu. Do akcji gaśniczej zadysponowano 2 zastępy OSP Zbąszyń, a także jeden z JRG z Nowego Tomyśla oraz podnośnik hydrauliczny. Wysoki, kilkukondygnacyjny budynek utrudniał sprawne przeprowadzenie działań, polegających na czyszczeniu komina z palącej się sadzy. Gaszenie pożaru i sprawdzanie pomieszczeń miernikiem gazowym, aby upewnić się, że nie doszło do rozszczelnienia komina trwało pond 2 i pół godziny.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 41 - 45 z 293
Strażak
ZOSPRP
KPPSP w Nowym Tomyślu
Przegląd Pożarniczy
PCK