Licznik odwiedzin

Odwiedzaj±cych: 2070898

Jphp Module

Zb±szyńscy strażacy pomagaj± powodzianom z Kotliny Kłodzkiej
Zb±szyńscy strażacy pomagaj± powodzianom z Kotliny Kłodzkiej1 sierpnia strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Zb±szyniu wraz z burmistrzem Leszkiem Le¶nym odwiedzili Kotlin± Kłodzk±, która ucierpiała podczas ostatniej powodzi. Strażacy zawieĽli nowe meble, pozyskane dzięki uprzejmo¶ci Firmy Swedwood do strażnicy w miejscowo¶ci Żelazno, z któr± utrzymuj± przyjacielskie kontakty. Wizyta była okazj± do zapoznania się z aktualn± sytuacj±, jak i rozpoznania potrzeb.
Czytaj cało¶ć
 
Wizyta dzieci z Gminy Wiejskiej Kłodzko

Wizyta dzieci z Gminy Wiejskiej KłodzkoNa zaproszenie Burmistrz Zb±szynia Leszka Le¶nego i Ks. Dziekana Parafii Rzymsko-Katoliciej p.w. Naj¶więtszej Maryi Panny Wniebowziętej w Zb±szyniu Zbigniewa Piotrowskiego w dniach 05.07 – 15.07.2009 r. w naszym mie¶cie i jego okolicach wypoczywać będzie grupa 40 dzieci z zalanych wiosek w Kotlinie Kłodzkiej wraz z opiekunami. 

Czytaj cało¶ć
 
Gminne Zawody Strażackie

Gminne Zawody StrażackieGminne zawody sportowo- pożarnicze w Łomnicy zostały przeprowadzone w 5 kategoriach:

I kategoria – chłopcy w wieku 12-15
II kategoria - dziewczęta 12-15
III kategoria – chłopcy 16-18
IV kategoria – dziewczęta 16-18
V kategoria – seniorzy

Czytaj cało¶ć
 
Po¶więcenia pomnika Karola Wojtyły w Zb±szyniu

Po¶więcenia pomnika Karola Wojtyły w Zb±szyniu10 maja 2009 nasza, zb±szyńska Ochotnicza Straż Pożarna wzięła udział w uroczysto¶ciach odsłonięcia i po¶więcenia pomnika Karola Wojtyły, który przedstawia postać ówczesnego biskupa krakowskiego w kajaku, pogr±żonego w modlitwie. Pomnik wspomina wydarzenie z 29 lipca 1960 roku, kiedy to Karol Wojtyła z grup± młodzieży uczestniczył w spływie kajakowym rzek± Obra przez Zb±szyń.

Czytaj cało¶ć
 
Zakończenie szkolenia
Zakończenie szkoleniaW sobotę 21 marca 2009 r. zostało zakończone szkolenie przeznaczone dla zb±szyńskich strażaków. Pomysłodawc± przeprowadzonego kursu było biuro promocji i pozyskiwania ¶rodków Urzędu Miejskiego w Zb±szyniu. Projekt współfinansowany był przez Unię Europejsk± w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Podczas kursu strażacy - ochotnicy zdobyli umiejętno¶ci niezbędne podczas wykonywania zadań ratowniczych, przydatne również w życiu zawodowym.
Czytaj cało¶ć
 
««  start « poprz. 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 291 - 295 z 296
Strażak
ZOSPRP
KPPSP w Nowym Tomy¶lu
Przegl±d Pożarniczy
PCK