Licznik odwiedzin

Odwiedzaj±cych: 1734378

Jphp Module

Brali¶my udział w akcji ratowniczej w Kielcach
Uczestniczyli¶my w akcji ratowniczej w KielcachWieczorem 26 paĽdziernika br. w Kielcach, gdy delegacja z naszej jednostki jechała Fordem Transitem, aby następnego dnia odebrać nowy wóz ratowniczo - ga¶niczy, na rondzie zapalił się samochód ciężarowy przewoż±cy substancje chemiczne. Będ±c w niedalekiej odległo¶ci druhowie ze Zb±szynia wł±czyli sygnały i przyst±pili do akcji ratowniczej z użyciem urz±dzenia powerjet, aż do przybycia miejscowych jednostek straży pożarnej.
Czytaj cało¶ć
 
Uczestniczyli¶my w powiatowych zawodach sportowo - pożarniczych w Zb±szyniu
Uczestniczyli¶my w powiatowych zawodach sportowo - pożarniczych w Zb±szyniuW dniu 13 wrze¶nia 2009 r. na stadionie w Zb±szyniu zostały przeprowadzone powiatowe zawody sportowo – pożarnicze jednostek z Krajowego Systemu Ratowniczo – Ga¶niczego oraz najlepszych jednostek w kategorii seniorów z każdej z gmin Powiatu Nowotomyskiego.
Czytaj cało¶ć
 
Zb±szyńscy strażacy pomagaj± powodzianom z Kotliny Kłodzkiej
Zb±szyńscy strażacy pomagaj± powodzianom z Kotliny Kłodzkiej1 sierpnia strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Zb±szyniu wraz z burmistrzem Leszkiem Le¶nym odwiedzili Kotlin± Kłodzk±, która ucierpiała podczas ostatniej powodzi. Strażacy zawieĽli nowe meble, pozyskane dzięki uprzejmo¶ci Firmy Swedwood do strażnicy w miejscowo¶ci Żelazno, z któr± utrzymuj± przyjacielskie kontakty. Wizyta była okazj± do zapoznania się z aktualn± sytuacj±, jak i rozpoznania potrzeb.
Czytaj cało¶ć
 
Wizyta dzieci z Gminy Wiejskiej Kłodzko

Wizyta dzieci z Gminy Wiejskiej KłodzkoNa zaproszenie Burmistrz Zb±szynia Leszka Le¶nego i Ks. Dziekana Parafii Rzymsko-Katoliciej p.w. Naj¶więtszej Maryi Panny Wniebowziętej w Zb±szyniu Zbigniewa Piotrowskiego w dniach 05.07 – 15.07.2009 r. w naszym mie¶cie i jego okolicach wypoczywać będzie grupa 40 dzieci z zalanych wiosek w Kotlinie Kłodzkiej wraz z opiekunami. 

Czytaj cało¶ć
 
Gminne Zawody Strażackie

Gminne Zawody StrażackieGminne zawody sportowo- pożarnicze w Łomnicy zostały przeprowadzone w 5 kategoriach:

I kategoria – chłopcy w wieku 12-15
II kategoria - dziewczęta 12-15
III kategoria – chłopcy 16-18
IV kategoria – dziewczęta 16-18
V kategoria – seniorzy

Czytaj cało¶ć
 
««  start « poprz. 51 52 53 54 55 56 57 58 59 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 286 - 290 z 293
Strażak
ZOSPRP
KPPSP w Nowym Tomy¶lu
Przegl±d Pożarniczy
PCK