Licznik odwiedzin

Odwiedzających: 1755443

Jphp Module

Nowy wóz strażacki
Nowy wóz strażackiW dniu 27 października 2009 r. przywieźliśmy do naszej remizy nowy wóz ratowniczo - gaśniczy. Odebraliśmy go z Firmy Stolarczyk w Kielcach. Jest to samochód typu średniego na podwoziu MAN TGM 13.280 z napędem 4x4. Samochód został sfinansowany z budżetu Gminy Zbąszyń oraz z dotacji Zarządu Wojewódzkiego ZOSP w Poznaniu, jaką pozyskała nasza jednostka.
Czytaj całość
 
Braliśmy udział w akcji ratowniczej w Kielcach
Uczestniczyliśmy w akcji ratowniczej w KielcachWieczorem 26 października br. w Kielcach, gdy delegacja z naszej jednostki jechała Fordem Transitem, aby następnego dnia odebrać nowy wóz ratowniczo - gaśniczy, na rondzie zapalił się samochód ciężarowy przewożący substancje chemiczne. Będąc w niedalekiej odległości druhowie ze Zbąszynia włączyli sygnały i przystąpili do akcji ratowniczej z użyciem urządzenia powerjet, aż do przybycia miejscowych jednostek straży pożarnej.
Czytaj całość
 
Uczestniczyliśmy w powiatowych zawodach sportowo - pożarniczych w Zbąszyniu
Uczestniczyliśmy w powiatowych zawodach sportowo - pożarniczych w ZbąszyniuW dniu 13 września 2009 r. na stadionie w Zbąszyniu zostały przeprowadzone powiatowe zawody sportowo – pożarnicze jednostek z Krajowego Systemu Ratowniczo – Gaśniczego oraz najlepszych jednostek w kategorii seniorów z każdej z gmin Powiatu Nowotomyskiego.
Czytaj całość
 
Zbąszyńscy strażacy pomagają powodzianom z Kotliny Kłodzkiej
Zbąszyńscy strażacy pomagają powodzianom z Kotliny Kłodzkiej1 sierpnia strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Zbąszyniu wraz z burmistrzem Leszkiem Leśnym odwiedzili Kotliną Kłodzką, która ucierpiała podczas ostatniej powodzi. Strażacy zawieźli nowe meble, pozyskane dzięki uprzejmości Firmy Swedwood do strażnicy w miejscowości Żelazno, z którą utrzymują przyjacielskie kontakty. Wizyta była okazją do zapoznania się z aktualną sytuacją, jak i rozpoznania potrzeb.
Czytaj całość
 
Wizyta dzieci z Gminy Wiejskiej Kłodzko

Wizyta dzieci z Gminy Wiejskiej KłodzkoNa zaproszenie Burmistrz Zbąszynia Leszka Leśnego i Ks. Dziekana Parafii Rzymsko-Katoliciej p.w. Najświętszej Maryi Panny Wniebowziętej w Zbąszyniu Zbigniewa Piotrowskiego w dniach 05.07 – 15.07.2009 r. w naszym mieście i jego okolicach wypoczywać będzie grupa 40 dzieci z zalanych wiosek w Kotlinie Kłodzkiej wraz z opiekunami. 

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 51 52 53 54 55 56 57 58 59 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 286 - 290 z 294
Strażak
ZOSPRP
KPPSP w Nowym Tomyślu
Przegląd Pożarniczy
PCK