Licznik odwiedzin

Odwiedzaj±cych: 1704004

Jphp Module

Po¶więcenia pomnika Karola Wojtyły w Zb±szyniu

Po¶więcenia pomnika Karola Wojtyły w Zb±szyniu10 maja 2009 nasza, zb±szyńska Ochotnicza Straż Pożarna wzięła udział w uroczysto¶ciach odsłonięcia i po¶więcenia pomnika Karola Wojtyły, który przedstawia postać ówczesnego biskupa krakowskiego w kajaku, pogr±żonego w modlitwie. Pomnik wspomina wydarzenie z 29 lipca 1960 roku, kiedy to Karol Wojtyła z grup± młodzieży uczestniczył w spływie kajakowym rzek± Obra przez Zb±szyń.

Czytaj cało¶ć
 
Zakończenie szkolenia
Zakończenie szkoleniaW sobotę 21 marca 2009 r. zostało zakończone szkolenie przeznaczone dla zb±szyńskich strażaków. Pomysłodawc± przeprowadzonego kursu było biuro promocji i pozyskiwania ¶rodków Urzędu Miejskiego w Zb±szyniu. Projekt współfinansowany był przez Unię Europejsk± w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Podczas kursu strażacy - ochotnicy zdobyli umiejętno¶ci niezbędne podczas wykonywania zadań ratowniczych, przydatne również w życiu zawodowym.
Czytaj cało¶ć
 
Rozbiórka budynku przy ulicy porucznika Żwirki

ROZBIÓRKA BUDYNKU PRZY ULICY POR. ŻWIRKIZapraszamy do przegl±dania zdjęc z końcowej fazy rozbiórki budynku naprzeciwko Urzędu Miejskiego gdzie w najliższym czasie powstanie parking dla petentów.

Więcej zdjęć w naszej galeri. 

Czytaj cało¶ć
 
««  start « poprz. 51 52 53 54 55 56 57 58 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 286 - 288 z 288
Strażak
ZOSPRP
KPPSP w Nowym Tomy¶lu
Przegl±d Pożarniczy
PCK