Licznik odwiedzin

Odwiedzających: 2026390

Jphp Module

Odbyło się walne zebranie
Odbyło się walne zebranie31 stycznia odbyło się w naszej remizie sprawozdawcze Walne Zebranie Członków OSP w Zbąszyniu. Zaprosiliśmy także kilku przyjaznych nam gości w osobach pana Burmistrza Zbąszynia Leszka Leśnego, Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Tomyślu Tomasza Antuszewskiego, którego reprezentował jego zastępca kpt. Dariusz Kapustka, Druha Leszka Mądrego, byłego Komendanta Powiatowego PSP, i jednocześnie członka naszej jednostki. 
Czytaj całość
 
Świętowaliśmy jubileusz 105 - lecia działalności
Świętowaliśmy jubileusz 105 - lecia działalnościW piątek 6 listopada obchodziliśmy podwójne święto w naszej jednostce, był to jubileusz 105- lecia działalności OSP w Zbąszyniu oraz poświęcenie i przekazanie nowego wozu ratowniczo – gaśniczego. O godz. 15.00 odbyła się sesja Rady Miejskiej w remizie, podczas której Naczelnik Zdzisław Prętki przekazał radnym informację o historii i obecnej sytuacji naszej OSP.
Czytaj całość
 
Nowy wóz strażacki
Nowy wóz strażackiW dniu 27 października 2009 r. przywieźliśmy do naszej remizy nowy wóz ratowniczo - gaśniczy. Odebraliśmy go z Firmy Stolarczyk w Kielcach. Jest to samochód typu średniego na podwoziu MAN TGM 13.280 z napędem 4x4. Samochód został sfinansowany z budżetu Gminy Zbąszyń oraz z dotacji Zarządu Wojewódzkiego ZOSP w Poznaniu, jaką pozyskała nasza jednostka.
Czytaj całość
 
Braliśmy udział w akcji ratowniczej w Kielcach
Uczestniczyliśmy w akcji ratowniczej w KielcachWieczorem 26 października br. w Kielcach, gdy delegacja z naszej jednostki jechała Fordem Transitem, aby następnego dnia odebrać nowy wóz ratowniczo - gaśniczy, na rondzie zapalił się samochód ciężarowy przewożący substancje chemiczne. Będąc w niedalekiej odległości druhowie ze Zbąszynia włączyli sygnały i przystąpili do akcji ratowniczej z użyciem urządzenia powerjet, aż do przybycia miejscowych jednostek straży pożarnej.
Czytaj całość
 
Uczestniczyliśmy w powiatowych zawodach sportowo - pożarniczych w Zbąszyniu
Uczestniczyliśmy w powiatowych zawodach sportowo - pożarniczych w ZbąszyniuW dniu 13 września 2009 r. na stadionie w Zbąszyniu zostały przeprowadzone powiatowe zawody sportowo – pożarnicze jednostek z Krajowego Systemu Ratowniczo – Gaśniczego oraz najlepszych jednostek w kategorii seniorów z każdej z gmin Powiatu Nowotomyskiego.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 286 - 290 z 296
Strażak
ZOSPRP
KPPSP w Nowym Tomyślu
Przegląd Pożarniczy
PCK