Licznik odwiedzin

Odwiedzaj±cych: 2070917

Jphp Module

Samochód uderzył w drzewo
Samochód uderzył w drzewo3 kwietnia 2010 r. (wielka sobota) ok. godz. 23.00 jechali¶my do zdarzenia w Nowej Wsi Zb±skiej. Kierowca jad±cy samochodem Opel Kadett zjechał na pobocze uderzył w drzewo. Przy użyciu narzędzi hydraulicznych i poduszek powietrznych uwalniali¶my uwięzionego w samochodzie kierowcę, którego następnie zabrało pogotowie ratunkowe do szpitala.
Czytaj cało¶ć
 
Uczestniczyli¶my w drodze krzyżowej ulicami miasta

Uczestniczyli¶my w drodze krzyżowej ulicami miastaW dniu 27 marca, jak co roku druhowie naszej jednostki uczestniczyli w drodze krzyżowej ulicami Zb±szynia. Towarzyszyli z pochodniami relikwiom krzyża, które niesione były także podczas drogi krzyżowej. Członkowie zb±szyńskiej OSP nie¶li także krzyż podczas ostatniej stacji oraz dokonali jego podwyższenia na rynku, po czym wnie¶li go procesyjnie do ko¶cioła.

Czytaj cało¶ć
 
Pożar ł±ki

Pożar ł±ki19 marca odebrali¶my wezwanie do gaszenia pożaru suchej trawy na ł±ce w pobliżu dworca kolejowego Zb±szyń Przedmie¶cie. Do podpalenie doszło prawdopodobnie przez wyrzucenie niedopałka papierosa z poci±gu. Ogień udało się opanować sprawnie dzięki znacznej pomocy okolicznych mieszkańców.

 

Czytaj cało¶ć
 
Brali¶my udział w kursie ratownictwa technicznego

Brali¶my udział w kursie ratownictwa technicznegoSzkolenie członków Ochotniczych Straży Pożarnych to jeden z priorytetowych elementów działalno¶ci Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Tomy¶lu. W ekspresowym tempie realizowany jest kurs za kursem. W ten sposób Komenda Powiatowa pragnie przeszkolić jak największ± liczbę strażaków z OSP, w celu zbudowania odpowiedniej bazy, zaplecza wspieraj±cego działalno¶ć Jednostki Ratowniczo Ga¶niczej.

Czytaj cało¶ć
 
Ćwiczenia w zb±szyńskim Gimnazjum
Ćwiczenia w zb±szyńskim Gimnazjum18 lutego 2010 roku jednostka OSP w Zb±szyniu brała udział w ćwiczeniach na obiekcie. Miejscem ćwiczeń było Gimnazjum w Zb±szyniu. O godz. 10:16 dyrektor szkoły Maria Le¶nik zaalarmowała straż pożarn± informuj±c o pożarze w szatni, który zauważyła matka jednego z uczniów wchodz±ca wła¶nie do szkoły. Natychmiast rozpoczęła się ewakuacja szkoły.
Czytaj cało¶ć
 
««  start « poprz. 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 281 - 285 z 296
Strażak
ZOSPRP
KPPSP w Nowym Tomy¶lu
Przegl±d Pożarniczy
PCK