Licznik odwiedzin

Odwiedzających: 2070742

Jphp Module

Kolizja drogowa na ul. 17 stycznia
Kolizja drogowa na ul. 17 stycznia29 kwietnia ok. godz. 22.15 zaalarmowani zostaliśmy do kolizji na ul. 17 stycznia w Zbąszyniu. Kierowca samochodem Renault Grand Scenie włączając się do ruchu wymusił pierwszeństwo i doprowadził do zderzenia z samochodem Suzuki Swift. Kierujący samochodem suzuki wraz z pasażerem zostali odwiezieni do szpitala. Strażacy naszej OSP usunęli i zneutralizowali wyciek oleju i płynów.
Czytaj całość
 
Ćwiczenia w komorze dymowej
Ćwiczenia w komorze dymowej24 kwietnia uczestniczyliśmy w ćwiczeniach w komorze dymowej w Świebodzinie. Komora dymowa przeznaczona jest do prowadzenia ćwiczeń w sprzęcie ochrony dróg oddechowych i ubraniach ochronnych dla strażaków.
Czytaj całość
 
Pożar samochodu
Pożar samochodu23 kwietnia ok. godz. 23.30 wezwani zostaliśmy do pożaru samochodu osobowego peugeot 406. Na trasie między Nową Wsią a Nądnią nagle z komory silnika zaczął wydobywać się dym. Kierowca zatrzymał pojazd i wezwał pomoc. Ogień strawił znaczną część samochodu. Na szczęście kierowca nie doznał obrażeń. Akcja trwała około godziny.
Czytaj całość
 
Pożar na poddaszu budynku mieszkalnego
Pożar na poddaszu budynku mieszkalnegoW niedzielę 18 kwietnia wezwani byliśmy do pożaru budynku mieszkalnego przy Placu Wolności w Zbąszyniu usytuowanego w zwartej zabudowie. Pożar wybuchł na poddaszu. Na szczęście nie rozprzestrzenił się na pozostałe budynki. Z naszej jednostki uczestniczyły 2 wozy gaśnicze. Główną przeszkodą w akcji ratunkowej było trudne dojście do źródła ognia. Konieczne było wycięcie wejścia w dachu. Akcja trwała ok. 2 godzin.
Czytaj całość
 
Wyciągaliśmy zakopaną ciężarówkę
Wyciągaliśmy zakopaną ciężarówkę11 kwietnia zostaliśmy wezwani do udzielenia pomocy kierowcy samochodu ciężarowego z naczepą, który ugrzązł na placu w Zbąszyniu. Ciężki traktor nie zdołał wyciągnąć samochodu, w związku z tym strażacy podjęli próbę podniesienia ciężarówki na poduszkach pneumatycznych. Zabieg ten okazał się nieskuteczny, gdyż wyginały się elementy podwozia tira.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 276 - 280 z 296
Strażak
ZOSPRP
KPPSP w Nowym Tomyślu
Przegląd Pożarniczy
PCK