Licznik odwiedzin

Odwiedzających: 2026382

Jphp Module

Pożar samochodu w Zbąszyniu
Pożar samochodu w Zbąszyniu21 maja o godz. 2.55 zostaliśmy wezwani do pożaru samochodu w Zbąszyniu przy ul. Granicznej. Całkowitemu spaleniu uległ samochód marki renault espace. Udało się uratować drugi stojący obok samochód marki fiat uno.
Czytaj całość
 
Kolizja drogowa na drodze wojewódzkiej 302 w pobliżu Wierzchaczewa
Kolizja drogowa na drodze wojewódzkiej 302 w pobliżu Wierzchaczewa6 maja ok. godz. 14.50 wyjechaliśmy do kolizji drogowej w pobliżu Wierzchaczewa. Kierująca samochodem osobowym, nie zachowała odpowiedniej odległości za jadącym ciągnikiem z przyczepą i podczas hamowania wpadła w poślizg i uderzyła w tył przyczepy. Na szczęście nikomu nic się nie stało, jedynie poważnemu uszkodzeniu uległ samochód osobowy. Naszym zadaniem było zabezpieczenie miejsca kolizji, pokierowanie ruchem oraz neutralizacja wycieku płynów i oleju z samochodu.
Czytaj całość
 
Dzień Strażaka
Dzień Strażaka4 maja w Dniu Strażaka uczciliśmy tradycyjnie naszego patrona Św. Floriana. Spod remizy ulicami miasta udaliśmy się do kościoła na czele ze sztandarem i wozem strażackim wraz z naszymi żonami, dziewczynami itd. Tam odbyła się uroczysta msza św. za strażaków i ich rodziny. Po mszy nastąpił przemarsz pod pomnik patrona, gdzie nasi druhowie pełnili wartę i złożyli znicze.
Czytaj całość
 
Dzień strażaka z dziećmi, czyli jak Wojtek został strażakiem
Dzień strażaka z dziećmi, czyli jak Wojtek został strażakiemW dniu św. Floriana, mieliśmy w naszej remizie niezwykłych gości. Odwiedziły nas dzieci z przedszkola „Lipowy Zakątek”. Zainteresowane były codzienną pracą strażaków. Druh Paweł Szczepaniak oprowadził dzieci po remizie oraz zaprezentował sprzęt gaśniczy i samochody.
Czytaj całość
 
Obchody Święta Konstytucji 3 Maja
Obchody Święta Konstytucji 3 MajaJak co roku nasza jednostka aktywnie włączyła się w uświetnienie uroczystości związanych ze świętem Konstytucji 3 Maja oraz Świętem Matki Boskiej Królowej Polski. Uroczystości rozpoczęły się mszą św., po której nastąpił przemarsz pocztów sztandarowych, delegacji z wiązankami, władz miejskich i mieszkańców Zbąszynia pod pomnik na Placu Wolności, gdzie odbyła się uroczysta akademia.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 271 - 275 z 296
Strażak
ZOSPRP
KPPSP w Nowym Tomyślu
Przegląd Pożarniczy
PCK