Licznik odwiedzin

Odwiedzających: 2070903

Jphp Module

Turniej Imienia Grzegorza Pigłasa
Image   13 listopada drużyna złożona z druhów naszej jednostki brała udział w II Turnieju Imienia Grzegorza Pigłasa. Rozgrywki odbywały się na hali sportowej „Zbąszynianka”. Zmierzyliśmy się z drużyną Towarzystwa Gimnastycznego Sokół, który był organizatorem turnieju oraz drużyną firmy Kaczmarek Elektric. Po zaciętym boju zajęliśmy zaszczytne III miejsce, II miejsce – Sokoły a I - Kaczmarek Elektric. Turniej odbył się w przyjaznej atmosferze w duchu fair play.
Czytaj całość
 
Pożar budynku gospodarczego w Perzynach

Image     17 września 2010 ok. godz. 23.00 nastąpił wyjazd naszej jednostki do pożaru budynku gospodarczego w Perzynach. Ze względu na jego niedogodne położenie strażacy rozciągali linię gaśniczą przez betonowy płot. Akcja trwała około 1,5 godziny. Straty po pożarze były dość znaczne.

Czytaj całość
 
Pożar garażu na ul. Powstańców Wlkp. w Zbąszyniu

Image     7 września 2010 r. ok. godziny 19.25 wezwani zostaliśmy do pożaru garażu przy ul. Powstańców Wlkp. w Zbąszyniu. Pożar wybuchł w wyniku zwarcia instalacji elektrycznej w bliskim sąsiedztwie substancji łatwopalnej. Pożar został dość szybko ugaszony, oprócz strat materialnych nikomu nic się nie stało.

Czytaj całość
 
Kolizja drogowa na skrzyżowaniu ul. Senatorskiej i Powstańców Wlkp. w Zbąszyniu

Image     31 sierpnia 2010 r. ok. godz. 18.00 doszło do kolizji drogowej na skrzyżowaniu ulic Senatorskiej i Powstańców Wielkopolskich w Zbąszyniu. Kierujący motocyklem zderzył się z samochodem osobowym. Kierowca motocykla z powodu odniesionych obrażeń ciała został odwieziony do szpitala. Działania naszej straży polegały na usunięciu i zneutralizowaniu wycieków oleju i płynów oraz uporządkowania terenu zdarzenia

Czytaj całość
 
Wypadek w Stafanowie
Image     10 sierpnia br. ok. godz. 16.40 wezwani zostaliśmy do wypadku w Stefanowie. Kobieta jadąca samochodem marki renault 19 zasłabła za kierownicą i uderzyła w dom mieszkalny. W wyniku odniesionych obrażeń ciała, konieczne było wezwanie śmigłowca ratunkowego.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 261 - 265 z 296
Strażak
ZOSPRP
KPPSP w Nowym Tomyślu
Przegląd Pożarniczy
PCK