Licznik odwiedzin

Odwiedzających: 2070922

Jphp Module

Wypadek między Zakrzewkiem a Stefanowem

Image6 maja ok. godz. 15.40 zaalarmowani zostaliśmy do wypadku na trasie Zakrzewko –Stefanowo. Kierujący samochodem osobowym marki vw golf nie opanował pojazdu i uderzył w drzewo. Niestety poniósł śmierć na miejscu.

Czytaj całość
 
Pożar w parku
Image6 maja ok. godz. 14.50 zaalarmowani zostaliśmy do pożaru trawy w parku miejskim. Pożar nie okazał się groźny, po kilku minutach został ugaszony.
Czytaj całość
 
Dzień Strażaka, czyli wspomnienie św. Floriana

ImageJak co roku obchodziliśmy wraz z naszymi rodzinami dzień naszego Patrona. Przemaszerowaliśmy z remizy do kościoła parafialnego, aby tam uczestniczyć we mszy świętej dziękczynno - błagalnej o potrzebne łaski dla strażaków i rodzin. Po mszy złożyliśmy wiązanki kwiatów pod pomnikiem św. Floriana i wróciliśmy do remizy, aby tam wspólnie spędzić nasze święto.

Czytaj całość
 
Wywrócona ciężarówka na ul. Mostowej w Zbąszyniu
Image1 kwietnia ok. godz. 19:34 zaalarmowani zostaliśmy do kolizji na ulicy Mostowej w Zbąszyniu. Na zakręcie przewróciła się ciężarówka przewożąca odpady selektywne. Na szczęcie nikt nie ucierpiał. Naszym zadaniem było zabezpieczenie terenu i kierowanie ruchem do czasu usunięcia samochodu.
Czytaj całość
 
Walne zebranie członków
Image        20 lutego 2011 w remizie naszej jednostki odbyło się Walne Zebranie sprawozdawczo - wyborcze członków OSP w Zbąszyniu. W spotkaniu udział brał także Burmistrz Zbąszynia Tomasz Kurasiński oraz płk. Leszek Mądry. Po przyjęciu sprawozdań z działalności, finansowego oraz komisji rewizyjnej udzielono absolutorium odchodzącemu Zarządowi.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 251 - 255 z 296
Strażak
ZOSPRP
KPPSP w Nowym Tomyślu
Przegląd Pożarniczy
PCK