Licznik odwiedzin

Odwiedzaj±cych: 1734398

Jphp Module

Kolizja z drzewem
ImageWe wtorek 3 stycznia 2017 roku na terenie całej Polski wiał do¶ć silny wiatr. Wieczorem kilkana¶cie minut po godzinie 19.00 zb±szyńska jednostka OSP otrzymała wezwanie do kolizji samochodu osobowego z przewróconym na drogę drzewem. Zdarzenie miało miejsce za Przyprostyni± w kierunku Chobienic. Na szczę¶cie kieruj±cej samochodem kobiecie nic się nie stało, natomiast przód samochodu został bardzo poważnie uszkodzony. Do zdarzenia zadysponowana była także jednostka OSP Przyprostynia.
Czytaj cało¶ć
 
Pożary w okresie ¶wi±tecznym
Image23 i 26 grudnia 2016 r. doszło do dwóch pożarów. Pierwszy miał miejsce w Zb±szyniu przy ulicy Mostowej, gdzie doszło do pożaru w kotłowni jednego z budynków jednorodzinnych, drugi w Strzyżewie, gdzie zapaliła się sadza w kominie. ¦miało można powiedzieć, że jednego i drugiego zdarzenia można było unikn±ć. W Zb±szyniu w akcji ratowniczej brały udział 3 zastępy z OSP Zb±szyń i jeden z JRG Nowy Tomy¶l, natomiast w Strzyżewie po 2 zastępy z OSP Zb±szyń i JRG Nowy Tomy¶l.
Czytaj cało¶ć
 
Życzenia

Image 

 

Niech te ¦więta przepełnione będ± rado¶ci±

i wspaniał±, wyj±tkow± atmosfer±, niech

ogarnie wszystkich ciepło i pogoda ducha

a Nowonarodzony wszystkim błogosławi,

dodaje wiary i nadziei.

 

Życz± strażacy

z Ochotniczej Straży Pożarnej

w Zb±szyniu

 

 
Na ul. Dolnej w Zb±szyniu naczepa spadła z samochodu
ImageW poniedziałkow± noc, 20 minut po północy, strażacy ze zb±szyńskiej jednostki zadysponowani zostali do zdarzenia, które miało miejsce w Zb±szyniu na ulicy Dolnej. Z jad±cej ciężarówki odczepiła się naczepa. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, aż do zakończenia pracy przez pomoc drogow± i kierowaniu ruchem.
Czytaj cało¶ć
 
Cichy zabójca w Zb±szyniu
ImageCichym zabójc± nazywa się tlenek węgla, bezwonny gaz, powstaj±cy podczas procesu palenia. Jego duże stężenie powoduje ¶mierć. 20 listopada 2016 r. około godziny 13.00 zb±szyńska straż została zaalarmowana do sprawdzenia jednego z mieszkań na osiedlu Na Kępie w Zb±szyniu, z którego wcze¶niej jedn± osobę z podejrzeniem zatrucia tlenkiem węgla pogotowie ratunkowe przetransportowało do szpitala w Poznaniu na toksykologię. Strażacy po przyjeĽdzie na miejsce zdarzenia sprawdzili miernikiem wielogazowym stężenie gazów w mieszkaniu. Odczyt wskazywał już niewielkie stężenie. Do szpitala przetransportowano również pozostałe osoby z mieszkania. Oprócz OSP Zb±szyń na miejsce zdarzenie przyjechał także zastęp z JRG z Nowego Tomy¶la.
Czytaj cało¶ć
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 21 - 25 z 293
Strażak
ZOSPRP
KPPSP w Nowym Tomy¶lu
Przegl±d Pożarniczy
PCK