Licznik odwiedzin

Odwiedzaj±cych: 2107128

Jphp Module

Pożar domku letniskowego
ImageW niedzielę 19 marca 2017 roku około godziny 14.40 OSP Zb±szyń zadysponowana została do pożaru domku letniskowego w lesie w okolicy między Now± Wsi± a Perzynami w sile dwóch zastępów. Z uwagi na duże zagrożenie rozprzestrzenieniem się ognia na pobliskie drzewa, na miejsce zdarzenia zadysponowano również OSP z Nowej Wisi i Przyprostyni oraz JRG Nowy Tomy¶l. Domek uległ całkowitemu spaleniu. Ponieważ sytuację szybko opanowano, nie doszło do rozwoju pożaru na pobliski las.
Czytaj cało¶ć
 
Sobotnie wichury
ImageW sobotę nad większ± czę¶ci± Polski przeszły duże wichury. Po południu OSP Zb±szyń zadysponowana została do usunięcia powalonego drzewa, które całkowicie zatarasowało drogę za Zb±szyniem w kierunku na Trzciel. Na miejscu była także miejscowa policja. Akcja strażaków polegała na usunięciu drzewa z drogi na pobocze.
Czytaj cało¶ć
 
APEL

Szanowni Państwo,

            Je¶li zechcieliby¶cie wspomóc         

Ochotnicz± Straż Pożarn± w Zb±szyniu

odpisem 1% swego podatku,
podajemy dane:

 

Zwi±zek Ochotniczych Straży Pożarnych RP

Nr KRS 0000116212

informacje uzupełniaj±ce:

OSP w Zb±szyniu, ul. Targowisko 3

64-360 Zb±szyń, pow. Nowy Tomy¶l

woj. wielkopolskie

Z góry serdecznie dziękujemy !

R A T U J E M Y  Ż Y C I E  I  M I E N I E

 
Poważny pożar w Łomnicy
ImageW czwartek 2 marca 2017 roku około godziny 11.20 jednostka OSP Zb±szyń otrzymała wezwanie do pożaru kompleksu budynków gospodarczych w Łomnicy. Po przybyciu na miejsce paliła się wiata wypełniona drewnem opałowym oraz trzy drewniane szopy. Ze względu na bardzo poważne zagrożenie rozprzestrzenieniem się ognia spowodowane zgromadzon± duż± ilo¶ci± drewna i drewnianymi konstrukcjami obiektów na miejsce pożaru przybyły również zastępy z JRG Nowy Tomy¶l, OSP Chro¶nica i Łomnica. Na szczę¶cie udało się strażakom zapobiec rozprzestrzenieniu ognia. Straty po pożarze były do¶ć znaczne. Spaleniu uległ± wiata wypełniona drewnem i sprzętem oraz 3 drewniane szopy.
Czytaj cało¶ć
 
Zb±szyńscy strażacy na wilczym tropie
ImageW niedzielę 26 lutego 2017 roku odbył się V Bieg ku Pamięci Żołnierzy Wyklętych "Tropem Wilczym". Był to pi±ty bieg, lecz dopiero drugi organizowany na terenie gminy Zb±szyń przez Stowarzyszenie Patriotyczny Zb±szyń. Bieg odbył się w Nowym Dworze. Start i meta biegu miały miejsce w Stanicy Hubertówka należ±cej do Koła Łowieckiego Hubert. Bieg miał dystans 5 km.
Czytaj cało¶ć
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 11 - 15 z 296
Strażak
ZOSPRP
KPPSP w Nowym Tomy¶lu
Przegl±d Pożarniczy
PCK